Dementievriendelijke gemeente

Een samenleving waarin mensen met dementie zich prettig voelen

Wat is een dementievriendelijke gemeente?
In een dementievriendelijke gemeente kunnen mensen met dementie zo lang mogelijk mee blijven doen in de samenleving. Het is een gemeenschap waarin iedereen dementie accepteert: van bakker en buurman tot sportclub en wijkagent. Waarin mensen met dementie gewoon boodschappen doen, hun bankzaken regelen, naar hun vereniging gaan, of de bibliotheek of een museum bezoeken. En waarin de gemeenschap hen een handje toesteekt wanneer zij het even niet meer weten/ even hulp nodig hebben.

 

 

Contact

 

Gemeente Etten-Leur
Voor meer informatie over het project dementievriendelijke gemeente Etten-Leur, klikt u hier. Of neem contact op met de gemeente Etten-Leur met Patricia Mulders. E-mail: patricia.mulders@etten-leur.nl of telefoon: 06-52 50 53 63

Alzheimer Nederland afdeling Breda e.o.
Telefoonnummer: 06-22 45 64 64
E-mail: breda@alzheimer-nederland.nl

 

Casemanagers TWB
Chantal van der hoest via e-mail: casemanagerdementie@twb.nl of telefoon op 088-560 2000

Casemanagers dementie van Avoord
Zij zijn bereikbaar via e-mail: dementieconsulent@avoord.nl of persoonlijk:
Ellen Dekkers via e-mail: e.dekkers@avoord.nl of telefoon op 06-82 65 55 12
Jacqueline Kouwenhoven via e-mail: j.kouwenhoven@avoord.nl of telefoon op 06-51 46 38 41
Wendy Brugman via e-mail: w.jacobs@avoord.nl of telefoon op 06-51 72 35 94
Claudia Verschuren via e-mail: c.verschuren@avoord.nl of telefoon op 06-83 25 14 06

Casemanager dementie van Surplus zorg
Marielle van de Wiel via e-mail: m.vandewiel@surplus.nl of telefoon op 06-20 36 21 45

 

Mantelzorg
Informatie voor mantelzorgers en over het mantelzorgwaarderingsmenu vindt u op www.zorgvooreenanderetten-leur.nl. U kunt ook een e-mail sturen naar mantelzorg.etten-leur@surplus.nl of u kunt het telefonisch aanvragen via 076-50 19 107. Het steunpunt Zorg voor een ander aan Valpoort 153 is open van maandag t/m donderdag van 9.00 - 12.00 uur.

 

Voor meer informatie rondom dementie kunt u ook kijken op
www.samendementievriendelijk.nl
www.alzheimer-nederland.nl